fbpx Skip to content

Problemy skórne w ciąży

Ciąża to stan radosnego oczekiwania na potomstwo, ale także okres wielu nietypowych dolegliwości, także tych skórnych, jak np. żylaki, rozstępy, swędzenie skóry. Jak sobie z nimi poradzić?
Czytaj dalej

Jak radzić sobie z AZS w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Mimo całej swojej cudowności potrafi być jednak trudny, chociażby dla osób zmagających się z atopowym zapaleniem skóry. Sprawdź kilka porad jak radzić sobie z AZS w ciąży.
Czytaj dalej

Upały w ciąży – jak sobie radzić?

W trakcie ciąży, u kobiety zmienia się cale ciało, w tym także skóra. Okres lata, to czas kiedy każda ciężarna kobieta powinna być szczególnie ostrożna. Jak upały w ciąży wpływają na skórę? Czy dozwolone jest opalanie oraz jak dbać o siebie w wakacyjnym okresie?
Czytaj dalej

Rozstępy w ciąży – czy jesteś na nie skazana?

Brzuszek rośnie w najlepsze, maleństwo prawidłowo się rozwija, a do tego dopisuje nam pozytywny humor? Nie pozwól by popsuł Ci go widok nowych rozstępów na brzuchu! Jak zadbać o kondycję skóry i przygotować ją na rozciąganie? Najlepiej działać profilaktycznie i zapobiegać rozstępom nim się pojawią.
Czytaj dalej

Swędzenie skóry w ciąży

Ciąża jest szczególnym okresem, w trakcie którego występują modyfikacje wielu procesów metabolicznych i hormonalnych. Na ciele może pojawić się wiele zmian skórnych oraz uczucie swędzenia. Jak zatem najlepiej zadbać o skórę w ciąży?
Czytaj dalej